Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi

Adana İl Sağlık Müdürlüğü
Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

SKS Kapsamında Kurulan Komiteler

Güncelleme Tarihi: 13/06/2018

HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

ASIL KOMİSYON

 Adı ve SoyadıUnvanıGörevi  
1Uz. Dr. Göksel ERSOYBaşhekim YardımcısıBaşkan
2Bekir NENNİOĞLUİd. ve Mali İşler Md.Üye
3Didem ATEŞSağ. Bak. Hiz. Md.Üye
4Veysel YILDIRIMDest. ve Kalite Md.Üye
5Tayfun DÖNMEZSağ. Mem. (Kalite Yön. Direk.)Üye
6Dt. Ahmet KORKMAZDiş TabibiÜye
7Uz. Dr. Süveyda GÖZÜKÜÇÜKEnfeksiyon Hast. UzmanıÜye
8Uz. Dr. Mete Sabri GÜNGÖRENBiyokimya UzmanıÜye
9Uz. Dr. Aytekin SAVRANAnestezi ve Rean. UzmanıÜye
10Uz. Dr. Emel GÜRKAŞPsikiyatri UzmanıÜye
11Uz. Dr. Zuhal ÖZLERNöroloji UzmanıÜye
12Yusuf ÖVERÇevre Sağlığı TeknikeriÜye
13Fatma Esra İRTEŞEczacıÜye
14Esat ÜNALDIV.H.K.İ.Üye
15Fatma DALCIHasta Hak. Birim Sor.Üye
16Perihan GEDİKEnfeksiyon Hem.Üye
17Tuncay BORRöntgen Tek.Üye
18Ali DEMİRTeknikerÜye
19İsmail Hakkı DİLEK4C PersonelÜye
20Murat ERSOYMühendisÜye
21Caner ÖZTORUNSağ. Mem.(Çalışan Hak.Bir.Sor.)Üye
HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

YEDEK KOMİSYON
hastaguvenligiyedek.png

 Adı ve SoyadıUnvanıGörevi  
1Uz. Dr. Deniz TEKİNBaşhekim YardımcısıBaşkan
2Zeynep DEMİRELMüdür YardımcısıÜye
3Songül BOZKURT AYDOĞARMüdür YardımcısıÜye
4Mehmet TEKEREKDiyetisyenÜye
5Kazım KARATAYKalite Birimi Çal.Üye
6Dt. Remziye TÜRELİDiş TabibiÜye
7Uz. Dr. Şahika ULUYURTDahiliye UzmanıÜye
8Uz. Dr. Ahmet AKKAŞMikrobiyoloji UzmanıÜye
9Uz. Dr. Günsel GÜLŞENPsikiyatri UzmanıÜye
10Uz. Dr. Yunus Emre SÖNMEZPsikiyatri UzmanıÜye
11Uz. Dr. Tuncay ÖZCÜLERPsikiyatri UzmanıÜye
12Ali Gül MAVİŞTeknikerÜye
13Zeynep ARSLANEczacıÜye
14Neslihan KARAKUŞTıbbi TeknologÜye
15Ruhan AYDINHemşireÜye
16Caner ÖZTORUNSağ. Mem. (Çal. Hak. Bir. Sor.)Üye
17Erdoğan BOZTAŞRönt. Tekn.Üye
18İsmail ERSÖZSağ. Mem.Üye
19Oğuz ÖZDEMİR4C PersonelÜye
20Mehmet DOĞANMühendisÜye
21Emine ÖZTORUNHemşireÜye
 

ÇALIŞAN GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

ASIL KOMİSYON

 Adı ve SoyadıUnvanıGörevi  
1Uz. Dr. Göksel ERSOYBaşhekim YardımcısıBaşkan
2Bekir NENNİOĞLUİd. ve Mali İşler Md.Üye
3Didem ATEŞSağ. Bak. Hiz. Md.Üye
4Veysel YILDIRIMDestek ve Kalite Md.Üye
5Tayfun DÖNMEZKalite Yön. DirektörüÜye
6Uz. Dr. Şahika ULUYURTDâhiliye UzmanıÜye
7Uz. Dr. Süveyda GÖZÜKÜÇÜKEnfeksiyon Has. UzmanıÜye
8Zeynep Şehza KARAÜZÜMMüdür YardımcısıÜye
9Perihan GEDİKEnfeksiyon HemşiresiÜye
10Mahmut ARSLANÖzel Güvenlik AmiriÜye
11Uz. Dr. Mete S. GÜNGÖRENBiyokimya UzmanıÜye
12Gülbahar MENEVŞEPsikologÜye
13S. Mehmet ARSLANLaboratuvar Tek.Üye
14Tuncay BORRöntgen Tek.Üye
15Handan AKDOĞAN ARIKANAnestezi Tek.Üye
16Murat ERSOYMak.Müh.Üye
17Caner ÖZTORUNÇalışan Hak. Birim Sor.Üye
ÇALIŞAN GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

YEDEK KOMİSYON

 Adı ve SoyadıUnvanıGörevi  
1Dr. Deniz TEKİNBaşhekim YardımcısıBaşkan
2Bekir ŞAHANMüdür YardımcısıÜye
3Songül B.AYDOĞARMüdür YardımcısıÜye
4Zeynep Ş.KARAÜZÜMMüdür YardımcısıÜye
5Kazım KARATAYKal. Yön. Bir. Çal.Üye
6Uz. Dr. Erdem Önder SÖNMEZPsikiyatri UzmanıÜye
7Uz. Dr. Yıldırım ŞİMŞEKPsikiyatri UzmanıÜye
8Fatma SIRKINTIHemşireÜye
9Bekir ŞAHANMüdür YardımcısıÜye
10Mustafa TURANÖzel Güvenlik Çal.Üye
11Uz. Dr. F. Süreyya I. COŞKUNPsikiyatri UzmanıÜye
12Umut HİÇYAKMAZPsikologÜye
13Ali KABAKTEPELaboratuvar Tek.Üye
14Erdoğan BOZTAŞRöntgen Tek.Üye
15Zeynep FIRATAnestezi Tek.Üye
16Ali Gül MAVİŞTeknisyenÜye
17Şule SAKARYAEğitim HemşiresiÜye
 

EĞİTİM KOMİTESİ

ASIL KOMİSYON
egitimasil.png

 Adı ve SoyadıUnvanıGörevi  
1Uz. Dr. Deniz TEKİNBaşhekim YardımcısıBaşkan
2Didem ATEŞSağ. Bak. Hiz. Md.Üye
3Gülhan UÇARMüdür Yrd.Üye
4Uz.Dr. Şadiye KÜÇÜKKÖMÜRCÜPsikiyatri UzmanıÜye
5Uz. Dr. Aytekin SAVRANAnestezi UzmanıÜye
6İ. Sabri TİTİPsikologÜye
7Hasan Edebali SAYĞILISosyal ÇalışmacıÜye
8Yakup DÜNDARSağ. Mem. (Eğitim Bir. Sor.)Üye
9Fatma DALCIHem. (Hasta Hak. Birim Sor.)Üye
10Caner ÖZTORUNSağ. Mem.(Çalı. Hak. Bir. Sor.)Üye
11Perihan GEDİKSorumlu HemşireÜye
12Tayfun DÖNMEZSağ. Mem. (Kal. Yön. Dir.)Üye
EĞİTİM KOMİTESİ

YEDEK KOMİSYON
egitimyedek.png

 Adı ve SoyadıUnvanıGörevi  
1Dr. Çağrı DAĞLI Başkan
2Songül B. AYDOĞAR Üye
3Zeynep Şehza KARAÜZÜM Üye
4Uz. Dr. M. Onur KARAYTUĞ Üye
5Uz. Dr. Erkan CİRİT Üye
6Aslı Hilal KALI Üye
7Arslan ÖZAYDEMİR Üye
8Şule SAKARYA Üye
9Nadiye AKÇA Üye
10Emine ÖZTORUN Üye
11Uz. Dr. Süveyda GÖZÜKÜÇÜK Üye
12Kazım KARATAY Üye
 

TESİS GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

ASIL KOMİSYON
tesisguvenligiasil.png

 Adı ve SoyadıUnvanıGörevi  
1Bekir NENNİOĞLUİd. ve Mali İşler Md.Başkan
2Çağrı DAĞLIBaşhekim YardımcısıÜye
3Didem ATEŞSağ. Bak. Hiz. Md.Üye
4Veysel YILDIRIMDes. ve Kalite Md.Üye
5Tayfun DÖNMEZKalite Yön. DirektörüÜye
6Mahmut ARSLANÖzel Güvenlik AmiriÜye
7Aysel YILMAZSivil Savunma UzmanıÜye
8Yusuf ÖVERÇevre Sağlığı TeknikeriÜye
9İsmail Hakkı DİLEK4/C PersonelÜye
10Üzeyir YILDIRIMKimya MühendisiÜye
11Caner ÖZTORUNSağ. Mem. (Çal.Güv.Bir. Sor.)Üye
12Murat ERSOYMühendisÜye
13Şenay ASLANTÜRKHemşireÜye

YEDEK KOMİSYON

 Adı ve SoyadıUnvanıGörevi  
1Bekir ŞAHANMüdür YardımcısıBaşkan
2Uz. Dr. Mesut ALTAYBaşhekim YardımcısıÜye
3Songül BOZKUR AYDOĞARMüdür YardımcısıÜye
4Zeynep DEMİRELMüdür YardımcısıÜye
5Kazım KARATAYSağ. Mem. (Top. Sağ.)Üye
6Yılmaz YALTIRIKÖzel Güvenlik Çal.Üye
7Gülay EROĞLUHemşireÜye
8Ali DEMİRTeknikerÜye
9Oğuz ÖZDEMİR4/C PersoneliÜye
10Nurdan ARTOKÇAHemşireÜye
11Emine ÖZTORUNHemşireÜye
12Mehmet DOĞANMühendisÜye
13Uğur TOPRAKÇIHemşireÜye